Giyotin Cam Balkon Metrekare m2 Fiyatları

giyotin cam balkon metrekare m2 fiyatlarıGiyotin cam balkon metrekare m2 fiyatları mevcut projenize göre değerlendirilip fiyat verilmesi en doğru fiyatlandırılma biçimidir.

Giyotin cam balkon metrekare m2 fiyatları hesaplaması metrekare m2 üzerinden hesaplanır, 6.5 metrekare m2′ den düşük ölçüler 6.5 metrekare m2 olarak hesapalanır.

Bu fiyatların yukarı aşağı opsiyonel değişiklik göstereceği unsurlar ise sırasıyla şunlardır; cam kalınlığı, profilin özelliği, cam rengi, kullanılacak motorun özelliği, ölçülerinizin fire unsuruda çok önemli etkendir.

Piyasada yeni olmasından dolayı bu sistemlerin bir çoğunda argesi yapılmadan piyasaya sürülmesi tüketici açısından hiçte hoş olmayan durumlar ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Sistemlerimizde kayışlı veya zincirli aksesuarlar kullanılabilmektedir.

Sistemlerimizde 4+12+4 iki tarafı temperli ısı cam uygulaması yapılabilir. Piyasa şartlarının getirdiği rekabet anlayışından dolayı bir çok firma maliyeti düşürmek için tempersiz cam kullanmaktadır ısı camlı sistemlerde

TÜP MOTORLARIMIZ BECKER markası kullanılmaktadır, iki yıl garantilidir.

Rize Cam Balkon va kış bahçesi sistemleri olarak uygun fiyat ve geniş ürün gamımız ile hizmetinizdeyiz.

SİLİNEBİLİR GİYOTİN CAM BALKON metrekare m2 FİYATLARI
Silinebilir Giyotin Motorlu Cam Balkon Metrekare metrekare m2 Fiyatları projenize göre fiyatlandırmak en doğru fiyatlandırma şekli olacaktır. Her cam balkon sisteminde olduğu gibi silinebilir giyotin motorlu cam balkon sisteminin fiyatını belirlemek için bize gerekli olan olan bilgiler sırası ile şöyledir.

1- Uygulanacak alan ölçüsü (maksimum 1 modül ölçüsü genişlik 350 cm x yükseklik 350 cm geçmemelidir)

2- Sistemde istenilen cam rengi (bu sistemde sadece 4 +16 + 4 ısıcam kullanılabilir)

3- Bu sistemler projenize uygun ral kataloğundan seçeceğiniz standart renkler ile fiyat farkı olmaksızın sunulur. Bunun dışında farklı bir renk veya özel işlem istenirse (ahşap desenli, tekstüre, eloksal) gibi bunlar içinde farklı fiyat uygulanır.

Ergonomik ve konforlu bir kullanım sunan (silinebilir giyotin sistemi) cam balkon kapama sistemlerinin en gelişmiş versiyonu olarak, balkonlar için tasarlanmıştır.

Gelişmiş elektronik ve mekanik aksamlar la donatılan uzaktan kumanda ile sisteme temas etmeden açılıp kapanmaktadır.

Sistem komple kapalıyken camların iç yüzeyleri rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistem kapalı konumdayken en alttaki 1. cam kol yardımıyla içe açılarak dış yüzeyinin temizliği yapılabilmektedir.

Sistem yarı açık konumdayken 2. Cam’ın üzerindeki kilit mekanizması basit bir hareketle açılıp, 3.camın 2. camdan bağımsız olarak yukarı çıkabilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede 2. arada oluşan boşluktan, 2.camın arka yüzeyi rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistemin tekrar normal açılıp kapanma konumuna alınabilmesi için kilit mekanizması kapalı konuma getirilmelidir.

Sistem komple açık konumdayken ise 3. Camın dış yüzeyi rahatlıkla silinebilmektedir.

Sistemlerimizde siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda mosell veya becker marka kendinden alıcılı tüp motor kullanılmaktadır.

 

Rize Cam Balkon ve kış bahçesi olarak siz müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı, kaliteli malzeme, profesyonel imalat ve montaj bunları bir araya getirerek uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz ürünleri sunmayı kendimize ilke edindik.

 

Müşterimizin talebi doğrultusunda UZAKDOĞU İMALATI OLAN TÜP MOTORLARDA KULLANILABİLİR 5 yıl garantilidir.

Rize Cam Balkon olarak piyasada bulunan ürünlerin zayıf taraflarını görüp bunları gidermesi için profil ve aksesuar üreten çözüm ortağımız olan firmalar ile görüşerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tasarladık bulunduğunuz yerin hava koşulları kullanım amacı ve diğer teknik mevzuatları projenizde birleştirip size sağlıklı bir fiyat politikası oluşturup sizlere daha iyi hizmet vermeyi ilke edindik.

Giyotin motorlu cam balkon sistemlerinde her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Giyotin motorlu cam balkon metrekare m2 fiyatlarını şeffaf cama göre fiyat hazırlanmıştır, renkli cam (füme camlı, bronz camlı, mavi camlı,yeşil camlı) istemeniz durumunda giyotin motorlu cam balkon metrekare fiyatlarımız farklı olacaktır.

Piyasada farklı isimler ile anılmaktadır. Bunlardan bir kaçı şöyledir: otomatik cam balkon, hareketli motorlu küpeşte, otomatik küpeşte gibi