Otomatik Kepenk & Panjur

Otomatik Kepenk & Panjur Otomatik çelik kepenk için kullanılan profiller roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik profil tipleri ve kalınlıkları kullanılır.

Müşteri ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Otomatik kepenklerde işyerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Kepenkler, elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanmakta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz.

Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzman mühendislerce belirlenir.

Otomatik Panjur

Evlerinizi güneşten, yağmurdan, tozdan, gürültüden ve hırsızlardan korumak, ısı yalıtımı sağlamak, enerji tasarrufu yapmak ve evinizin kıymetini artırmak için, Rize Cam Balkon otomatik panjur sistemleri.

Farklı ebatlara göre lamel tipleriyle mümkün olan en küçük ölçüden en büyük ölçüye kadar üretim yapılabilir. Mimari bütünlüğünü bozmayacak şekilde kutu detayları ve ebatları seçilerek panjuru en rahat biçimde hareket ettirecek motor gücü belirlenir. Uzman montaj ekibimiz tarafından montajı yapılır ve uzaktan kumandalı yada butonlu olarak kullanımınıza sunulur. Sistemlerimiz akıllı ev otomasyonuna uyumludur.

Ürün renkleri arasında tercih edilen malzemeye göre RAL katoloğundan seçilen renkler ya da standart beyaz, krem, bej, metalik gri, kahverengi ve ahşap desenin birçok seçeneğinden birisi size uygun olacaktır.

Şıklığın ve zeraftin aderesi Rize cam balkon ve kış bahçesi sistemleri