Üstten Askılı Vitrin Sistemi

Üstten Askılı Vitrin Sistemi Alüminyum, üst taşıyıcı konstrüksiyon raylar üzerinde hareket eden askılı cam sistemi sayesinde eşik oluşturmaz. Yağmur geçirmez fitilli yapısı sayesinde dış ortamın etkilerinden sizi korur. Toz ve su geçirmez. Yüksek ve ağır cam panelleri raylı ve üstten askılı cam sistemi ile rahatlık ile hareket ettirebilirsiniz. İstenildiğinde tamamen açılabilir bu askılı cam sistemi panellerini her iki tarafa da toplayabilirsiniz.

Yazlık, villa ve apartman balkonlarında sıklıkla tercih edilen bir üründür. Aynı zamanda açılır kapanır vitrin olarak da kullanılabilir. Evinizin balkonunu yaşanabilir bir alana çevirmek istiyor ve bunun için zaman kaybetmemek istiyorsanız doğru adrestesiniz kolay kullanımı ve uzun ömrü ile cam balkon balkonunuzu hem estetik hemde ferah bir görüntüye kavuşturacak

Askılı cam sistemi; kelebek cam balkon, üstten taşıma cam balkon, üstten askılı cam balkon, eşiksiz cam balkon, kelebek askılı parklı cam balkon, kelebek askılı parksız cam balkon olarak da bilinmektedir. Askılı cam balkon sistemleri fiyatları, uygulamaları ve detayları hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Askılı cam balkon sistemleri gibi cam balkon modelleri hakkında bilgi almak veya cam balkon fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Askılı Cam Balkon Nedir ?

Üstten Askılı katlanır kelebek cam sistemlerinin, balkon alanlarında sıkça uygulanan modeline verilen isimdir. Üstten kelebek askılı cam balkon sistemleri, üstten askılı cam balkon sistemi en uygun proje fiyatı için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Şıklığın ve zerafetin adresi Rize cam balkon ve kış bahçesi sistemleri